Ментальне здоров’я мандрівників: як уникнути стресу і тривожності під час подорожей

Подорожі можуть бути захоплюючими, але часто супроводжуються стресом і тривожністю. Правильна підготовка та практики збереження ментального здоров’я допоможуть знизити психологічні навантаження і насолодитися кожною миттю в дорозі.

» Читати далі

5 корисних звичок під час подорожі

Літо, море, ідеальні пейзажі та смачна їжа – під час відпустки ми дозволяємо собі більше гастрономічних насолод, ніж зазвичай. Щоб відпочити на відмінно, слідуйте цим корисним звичкам, і тоді відпустка залишить тільки приємні враження.

» Читати далі

Збираємо аптечку в похід: поради та необхідні предмети

Похід – це чудовий спосіб відпочинку, який дозволяє насолоджуватися природою, відкривати нові місця та зміцнювати здоров’я. Однак перед тим як вирушити в подорож, важливо підготуватися належним чином.

» Читати далі

Чим зайнятися при тривалому перельоті?

Отже, тур обраний, валізи зібрані, “на доріжку” посиділи, до аеропорту доїхали, довгоочікувана відпустка ось-ось почнеться. Залишилося нічого — просто долетіти до заповітного курорту. Коли йдеться про двогодинний переліт — усе ясно: годину поспати, годину почитати — і ось ви в іншому місті чи навіть країні. А якщо летіти не 2, не 3, а цілих 12 годин?

» Читати далі

Затримка авіарейсу та компенсації

Статистика каже, тільки 49% чартерних рейсів виконуються у призначений час, 45% рейсів вилітає із запізненням менш ніж на годину. Якщо Ваш рейс затримали більше однієї години, то Вам просто не пощастило і Ви потрапили в ці 6% “щасливчиків”.

» Читати далі

Щеплення в Танзанію

Судячи з рекомендацій лікарів, для поїздки по країнам Африки доведеться зробити таку силу-силенну щеплень, що їх кількість може відлякати навіть шанувальника голкотерапії. Судіть самі гепатит А і Б, черевний тиф, жовта лихоманка, сказ, холера, ревакцинація від поліомієліту, дифтерії та правця, паротиту, краснухи, кору…

» Читати далі

Хвороби, що передаються від тварин до людини

Коли ви подорожуєте за межами України, ви можете заразитися від укусів тварин або від контакту з фекаліями або біологічними рідинами тварин, а також від вживання їжі, приготовленої з інфікованих тварин, особливо м’ясних і молочних продуктів.

» Читати далі

Поширені хвороби мандрівників, які передаються аліментарним і водним шляхом

Вживання забруднених продуктів харчування або води служить причиною виникнення значного числа інфекційних захворювань, таких як діарея, гепатит А та черевний тиф.

» Читати далі

Безпека вживання їжі та води і попередження укусів комарів

В інших країнах дуже важливо стежити за тим, що ви п’єте і їсте. Цього може бути важко дотримуватися, наприклад, при відвідуванні друзів або родичів, але допоможе попередити діарею і більш серйозні захворювання, такі як гепатит А або черевний тиф.

» Читати далі
1 2 3 4