Лямбліоз

Лямбліоз, або гіардіаз, – це кишкова інфекція, яку переносять найпростіші організми, що зустрічаються у продуктах, воді та на людях. Вона також поширена у всьому світі.

Корі Петрик, найбільша людина-невдаха на планеті, також хворів на лямбліоз. Він заразився під час походу на гору Вітні у Каліфорнії. За його словами, він міг підхопити хворобу, коли «їв сніг», у якому були сліди сечі тварини. Звучить одночасно дивно та дуже смішно. “Було жарко. Я не думав, що тварини можуть піднятися так високо, тож вирішив: чому б і ні?» – Розповідає режисер. Тут безперечно є про що задуматися.

Симптоми: «Це було як у „Чужому“, — каже Петрик. — Мені здавалося, що всередині мене є істота, яка відчайдушно намагається вибратися. Це була найсильніша печія у моєму житті. Я розумів, що це не просто біль у животі, оскільки він був надто сильним і тривав надто довго». Варто чекати на діарею, судоми, здуття живота, метеоризм, нудоту, втрату ваги та занепад сил.

Як уникнути: Пити лише бутильовану або дезінфіковану воду. Інфекцію можна підхопити під час купання, якщо наковтатися води. Тому тримайте губи зімкнутими.

Як лікувати: Антибіотиками. Можна одужати і без ліків, але тоді доведеться пережити багато мук.