5 корисних звичок під час подорожі

Літо, море, ідеальні пейзажі та смачна їжа – під час відпустки ми дозволяємо собі більше гастрономічних насолод, ніж зазвичай. Щоб відпочити на відмінно, слідуйте цим корисним звичкам, і тоді відпустка залишить тільки приємні враження.

Пити воду помалу протягом усього дня

Для правильної роботи системи травлення організму необхідна вода. Завжди рекомендовані 1,5 літра води – не зовсім точна цифра, необхідна кількість води розраховується індивідуально за формулою: 30 мл води на кожен кілограм ваги. Під час подорожей варто обирати пляшковану воду. Адже та найсмачніша вода з криниці, яку із задоволенням п’ють всі місцеві мешканці, може виявитися зовсім не такою безпечною для нас.

Справлятися зі стресами

Система травлення часто першою реагує на стрес, і порушення в її роботі можуть зробити людину більш вразливою до інфекцій. Під час подорожей можливі будь-які несподіванки – старайтеся ставитися до цього філософськи. Висипайтесь, розслабляйтесь і чергуйте активні дні з відпочинком.

Дегустувати з задоволенням, але помалу

Якщо пробуєте невідомі продукти, починайте з мінімальних порцій. Невідомо, як організм сприйме екзотичні фрукти або приправи, а вздуття, спазми, діарея і біль у животі – не найприємніші супутники подорожнього. І будьте особливо уважні з вуличною їжею в ресторанах, що працюють за принципом шведського столу. У спекотну погоду навіть безпечні продукти псуються швидше.

Активно рухайтесь навіть під час довгої дороги

Якщо ви їдете на машині, регулярно робіть зупинки, щоб пройтися, а в літаку кожну годину вставайте, щоб розім’яти м’язи. Довге непорушне положення може спровокувати порушення роботи травлення.

Мати надійні ліки під рукою

Під час подорожі далеко не завжди легко купити потрібний препарат, тому варто ще до від’їзду зібрати аптечку для поїздки. Зверніть увагу на препарат “Необутин” – це комплексне рішення при розладі травлення. Лише один препарат сприяє усуненню багатьох симптомів – болю, спазмів, важкості та вздуття! Він продається без рецепта і підходить для всієї родини (для дітей від 3 років).