Пошук

Вода і питний режим

Водний баланс організму людини потрібно підтримувати в будь-яких умовах. Для поповнення організму рідиною можна використовувати як звичайну питну воду, так і різні напої, чай, соки та інші. Коли ви збираєтесь у подорож, треба пам’ятати про те, щоб з вами завжди був запас питної води.

Протягом подорожі часто є небезпека того, що питна вода може бути поганої якості. У цьому випадку вас виручить той запас, який ви взяли з собою в дорогу. Цей запас повинен бути не надмірним, але достатнім. При своєчасному заповнення цього запасу води ви протягом усієї подорожі зможете бути впевнені в якості води, яку ви будете пити.

Найкраще пити бутильовану мінеральну воду в пляшці обсягом до 0,5 л. Таку невелику кількість води можна випити за один раз і в подальшому уникнути зберігання її. Якщо такої води в пляшках немає, то запаси води треба створювати з продезінфікованої, профільтрованої або прокип’яченої води. Таку воду потрібно зберігати в герметично закритому посуді в прохолодному місці або в холодильнику. При цьому її треба міняти через кожні 2 добу.

Досвідчені мандрівники завжди мають при собі срібну монету, яку поміщають в ємність з водою. Але монета повинна бути дійсно срібною, а не з білого металу. Срібло має протимікробні властивості